Dzień Patrona

Tegoroczne obchody Dnia Patrona naszej Szkoły obchodziliśmy 23 maja 2024r. Społeczność szkolna w tym dniu uczestniczyła w uroczystej Mszy św. oraz różnorakich przedsięwzięciach zorganizowanych ku czci osoby Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Jednym z nich był II Rowerowy Rajd Prymasowski, którego uczestnicy pokonywali trasę biegnącą, podobnie jak w ubiegłym roku, przez malownicze tereny Głuchowa, Dębiny i Białobrzeg. Pozostali uczniowie brali udział w spotkaniach z ciekawymi ludźmi. O swojej pasji opowiadała malarka pani Anna Jodłowska, prezentując obrazy ukazujące przyrodę, wykonane farbą olejną na płótnie. Drugim gościem był pan Bartosz Bojakowski, podróżnik, łańcucianin oraz absolwent szkoły, który zaprezentował informacje o swoich podróżach odbytych do wielu interesujących miejsc świata. Finalnym punktem Święta Szkoły była gra terenowa. Zadaniem jej uczestników było odgadnięcie hasła związanego z Prymasem Wyszyńskim. Tradycyjnie, podobnie jak w ubiegłym roku szkolnym, obchody Dnia Patrona uświetniło rozstrzygnięcie konkursu poświęconego Patronowi.