GALA NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH

31 maja, w Galerii MDK-u miała miejsce organizowana przez Łańcuckie Stowarzyszenie Oświatowe we współpracy z Burmistrzem Miasta Łańcuta uroczystość – GALA NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH . Wśród nagrodzonych uczniów łańcuckich szkół podstawowych były trzy wychowanki naszej szkoły:

Magdalena Siwarga – uczennica klasy ósmej oraz Magdalena Sobek i Jagoda Pilawa – uczennice gimnazjum .

To niezwykłe wyróżnienie przyznawane jest co roku za wyniki w nauce, wysokie miejsca w różnych konkursach, rozwijanie pasji i zainteresowań.

W obecności Dyrekcji szkół, Rodziców i Nauczycieli tę prestiżową nagrodę wręczyli uczniom Prezes Łańcuckiego Stowarzyszenia Oświatowego pani Anna Kot oraz Burmistrz  Miasta Łańcuta pan Rafał Kumek.

Rodzicom i uczniom serdecznie gratulujemy!