JASEŁKA

W dniu 21 grudnia odbyły się Jasełka, które wprowadziły nas w atmosferę Bożego Narodzenia. W tym roku wraz z s. Angelą , p. Jurkiem Ziajorem i p. Adamem Narogiem przygotowali je wszyscy  uczniowie klasy  1a, 1b, 1c, 4a oraz wybrane osoby kl.7a, 8a i wszystkich 3klas gimnazjum. Zatem zaangażowanych było 120 uczniów.

Motywem przewodnim przedstawienia była Muzyka Bożego Narodzenia, która wzruszała ludzkie serca i zmieniała  postępowanie. Było to przejście przez wieki, które w efekcie końcowym doprowadzało ludzi do Betlejem, do Dzieciątka Jezus, które przyszło na świat z miłości do każdego człowieka.

Dziękujemy za przybycie Panu Burmistrzowi- Rafałowi Kumkowi. Obecny był również ks. Proboszcz Marek Blecharczyk oraz bardzo licznie przybyli rodzice.

Wszystkim, którzy przekazali nam istotę tych rodzinnych, pełnych ciepła i miłości Świąt Bożego Narodzenia, jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Życzymy Wszystkim aby Jezus narodził się w naszych sercach i wypełniał je Miłością, Radością, Pokojem i Dobrocią.

Zobacz więcej zdjęć w galerii >>>