Piknik integracyjny

W poniedziałek 16 września uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Łańcucie uczestniczyli w pikniku integracyjnym organizowanym przy parafii świętego Michała Archanioła w Łańcucie. Wszyscy mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w różnych konkurencjach i zawodach sportowych. Nie brakowało też wielu innych atrakcji.

Najbardziej popularne były dmuchańce. Dzieci bawiły się również wspaniale przy chuście animacyjnej i na placu zabaw przy przedszkolu Sióstr Służebniczek. Wszyscy chętnie tańczyli w rytmie znanych Kaczuszek oraz Makareny. Czuliśmy się jak w prawdziwym kinie oglądając filmy oraz zajadając popcorn. Na wszystkich głodnych czekała pyszna kiełbasa i karkówka z grilla, chrupiące frytki, a na osłodę gofry i słodka wata cukrowa. Zabawa była super. Bardzo dziękujemy Księdzu Proboszczowi Markowi Blecharczykowi za zorganizowanie i zaproszenie naszej szkoły na piknik. Dziękujemy również Siostrom Służebniczkom i wszystkim osobom zaangażowanym w organizację dzisiejszego dnia pełnego wrażeń i niespodzianek. Mamy wielką nadzieję na kolejne spotkania.

Zobacz zdjęcia w galerii >>>