Spektakl ekologiczny pt. „Rajska wyspa”

11 grudnia 2018r. uczniowie klas pierwszych i drugich na scenie Miejskiego Domu Kultury w Łańcucie oglądali spektakl pt. "Rajska wyspa".

Tematyką przedstawienia były zagadnienia związane z niską emisją, smogiem, zanieczyszczeniem powietrza, segregacją odpadów, elektrośmieciami i degradacją środowiska naturalnego. Spektakl łączył zabawę, poprzez zaangażowanie widowni do czynnego w nim udziału. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w widowisku i dowiedzieli się czy jesteśmy skazani na zanieczyszczenia powietrza i jak przeciwdziałać temu szkodliwemu zjawisku. Serdecznie dziękujemy Urzędowi Miasta w Łańcucie, dzięki któremu został on zrealizowany za zaproszenie nas do udziału w tym wydarzeniu oraz miła zabawę.