Świetlica, stołówka

OPŁATA ZA OBIADY W KWIETNIU NIE JEST TAKA SAMA DLA WSZYSTKICH UCZNIÓW KORZYSTAJĄCYCH ZE STOŁÓWKI.

CZĘŚĆ DZIECI 2.04.2019 R. OTRZYMA INFORMACJĘ O WYSOKOŚCI NALEŻNOŚCI ZA OBIADY W BIEŻĄCYM MIESIĄCU. POZOSTALI UCZNIOWIE WPŁACAJĄ NASTĘPUJĄCE KWOTY:

DZIECI Z KLAS I i II NIEZGŁOSZONE NA DYŻUR ŚWIETLICOWY W DNIACH 10-12. 04.2019 – 60 ZŁ

DZIECI Z KLAS I i II ZGŁOSZONE NA DYŻUR ŚWIETLICOWY W DNIACH 10-12.04.2019       – 72 ZŁ

DZIECI Z KLAS IV                                                                                                          – 60 ZŁ

SIÓDMOKLASIŚCI                                                                                                          – 60 ZŁ

ÓSMOKLASIŚCI                                                                                                             – 48 ZŁ

GIMNAZJALIŚCI                                                                                                             – 60 ZŁ

PROSIMY O TERMINOWE WPŁATY DO 10.04.2019 R.

——————————————————————————————————————————————————————–

W DNIACH 18, 19 I 23 KWIETNIA 2019 R. W SZKOLE NIE BĘDĄ SIĘ ODBYWAŁY LEKCJE.

RODZICE DZIECI UCZĘSZCZAJĄCYCH NA ŚWIETLICĘ, ZAINTERESOWANI ZAPEWNIENIEM IM OPIEKI W TYM TERMINIE, SĄ PROSZENI O ZGŁOSZENIE DZIECKA NA DYŻUR ŚWIETLICOWY POPRZEZ WPISANIE GO NA LISTĘ U WYCHOWAWCÓW ŚWIETLICY DO 9 KWIETNIA 2019 R.

W DNIACH DYŻURU ŚWIETLICY STOŁÓWKA NIE WYDAJE OBIADU.

——————————————————————————————————————————————————————–

======================================================================================

SPACERY

INFORMUJEMY, ŻE OD 4.03.2019 R., O ILE POGODA BĘDZIE SPRZYJAŁA, DZIECI UCZĘSZCZAJĄCE NA ŚWIETLICĘ BĘDĄ WYCHODZIŁY NA SPACERY (PARK, BOISKO SZKOLNE LUB PLAC ZABAW MOSiR). BĘDZIEMY WYCHODZILI ZE SZKOŁY PO OBIEDZIE I WRACALI NA 14:30. W ŚWIETLICY POZOSTANĄ TYLKO TE DZIECI, KTÓRE W DANY DZIEŃ MAJĄ ZAJĘCIA DODATKOWE. JEŚLI KTOŚ    Z PAŃSTWA NIE CHCE, ABY JEGO DZIECKO WYCHODZIŁO NA SPACER, PROSZĘ TEN FAKT ZGŁOSIĆ NAUCZYCIELOWI PEŁNIĄCEMU DYŻUR RANO.

NALEŻNOŚĆ ZA OBIADY PROSIMY WPŁACAĆ DO 10. BIEŻĄCEGO MIESIĄCA:

• PRZELEWEM NA KONTO SZKOŁY
  • BĄDŹ OSOBIŚCIE U KIEROWNIKA ŚWIETLICY PODCZAS PRZERW OBIADOWYCH

INFORMACJĘ O WYSOKOŚCI NALEŻNOŚCI ( W PRZYPADKU ODPISÓW LUB NADPŁAT) MOŻNA UZYSKAĆ    U KIEROWNIKA ŚWIETLICY PODCZAS WYMIENIONYCH PRZERW A W PRZYPADKU DZIECI UCZĘSZCZAJĄCYCH NA ŚWIETLICĘ TAKŻE PODCZAS ICH ODBIORU U WYCHOWAWCÓW.

PRZYPOMINAMY, ŻE W CELU DOKONANIA ODPISU NALEŻY ZGŁOSIĆ (TELEFONICZNIE 17 225 31 40)  NIEOBECNOŚĆ DZIECKA W SZKOLE  DO GODZ . 8.00.  ODPIS BĘDZIE NALICZANY OD DNIA ZGŁOSZENIA, O ILE NIEOBECNOŚĆ BĘDZIE NIE KRÓTSZA NIŻ TRZY DNI. NIE MA ODPISÓW JEDNODNIOWYCH I DWUDNIOWYCH).

DANE DO PRZELEWU:

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W ŁAŃCUCIE

NUMER KONTA: 45864211422014111490130003

TYTUŁEM: OPŁATA ZA OBIADY ZA MIESIĄC                                    2019 R. ZA…. ( NAZWISKO I IMIĘ DZIECKA)