Świetlica, stołówka

Świetlica kieruje podziękowania dla sponsorów:

Przedsiębiorstwa Handlowego AKSPOL s.c za przekazanie atrakcyjnych materiałów papierniczych oraz dla Właścicieli firmy RÓŻA- NECZNIK za świąteczny podarek- dwa piękne świerki serbskie, które dzieci udekorowały własnoręcznie przygotowanymi ozdobami.

——————————————————————————————————————————————————————–

======================================================================================

Opłata za obiady w lutym 2019 r. wynosi 40 zł. Ze względu na zbliżające się ferie zimowe, prosimy o wpłatę należności w terminie wcześniejszym niż zwykle- do najbliższego piątku- 8 lutego 2019 r.

NALEŻNOŚĆ ZA OBIADY PROSIMY WPŁACAĆ DO 10. BIEŻĄCEGO MIESIĄCA:

• PRZELEWEM NA KONTO SZKOŁY
  • BĄDŹ OSOBIŚCIE U KIEROWNIKA ŚWIETLICY PODCZAS PRZERW OBIADOWYCH

INFORMACJĘ O WYSOKOŚCI NALEŻNOŚCI ( W PRZYPADKU ODPISÓW LUB NADPŁAT) MOŻNA UZYSKAĆ    U KIEROWNIKA ŚWIETLICY PODCZAS WYMIENIONYCH PRZERW A W PRZYPADKU DZIECI UCZĘSZCZAJĄCYCH NA ŚWIETLICĘ TAKŻE PODCZAS ICH ODBIORU U WYCHOWAWCÓW.

PRZYPOMINAMY, ŻE W CELU DOKONANIA ODPISU NALEŻY ZGŁOSIĆ (TELEFONICZNIE 17 225 31 40)  NIEOBECNOŚĆ DZIECKA W SZKOLE  DO GODZ . 8.00.  ODPIS BĘDZIE NALICZANY OD DNIA ZGŁOSZENIA, O ILE NIEOBECNOŚĆ BĘDZIE NIE KRÓTSZA NIŻ TRZY DNI. NIE MA ODPISÓW JEDNODNIOWYCH I DWUDNIOWYCH).

DANE DO PRZELEWU:

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W ŁAŃCUCIE

NUMER KONTA: 45864211422014111490130003

TYTUŁEM: OPŁATA ZA OBIADY ZA MIESIĄC                                    2019 R. ZA…. ( NAZWISKO I IMIĘ DZIECKA)