Świetlica, stołówka

Opłata za obiady w październiku

wynosi: 21 dni x 4,50zł = 94,50 zł.

Indywidualne wysokości opłat uwzględniające odpisy podane są zgodnie z przyporządkowanym numerem

/przekazanym uczniom/

Na przelewach proszę podać również Imię, Nazwisko i klasę.

Proszę o terminowe wpłaty.

/termin do 10 X/

Naliczanie odpłatności za obiady w miesiącu październiku

——————————————————————————————————————————————————————–

======================================================================================

SPACERY

INFORMUJEMY, ŻE OD 4.03.2019 R., O ILE POGODA BĘDZIE SPRZYJAŁA, DZIECI UCZĘSZCZAJĄCE NA ŚWIETLICĘ BĘDĄ WYCHODZIŁY NA SPACERY (PARK, BOISKO SZKOLNE LUB PLAC ZABAW MOSiR). BĘDZIEMY WYCHODZILI ZE SZKOŁY PO OBIEDZIE I WRACALI NA 14:30. W ŚWIETLICY POZOSTANĄ TYLKO TE DZIECI, KTÓRE W DANY DZIEŃ MAJĄ ZAJĘCIA DODATKOWE. JEŚLI KTOŚ    Z PAŃSTWA NIE CHCE, ABY JEGO DZIECKO WYCHODZIŁO NA SPACER, PROSZĘ TEN FAKT ZGŁOSIĆ NAUCZYCIELOWI PEŁNIĄCEMU DYŻUR RANO.

NALEŻNOŚĆ ZA OBIADY PROSIMY WPŁACAĆ DO 10. BIEŻĄCEGO MIESIĄCA:

• PRZELEWEM NA KONTO SZKOŁY
  • BĄDŹ OSOBIŚCIE U KIEROWNIKA ŚWIETLICY PODCZAS PRZERW OBIADOWYCH

INFORMACJĘ O WYSOKOŚCI NALEŻNOŚCI ( W PRZYPADKU ODPISÓW LUB NADPŁAT) MOŻNA UZYSKAĆ    U KIEROWNIKA ŚWIETLICY PODCZAS WYMIENIONYCH PRZERW A W PRZYPADKU DZIECI UCZĘSZCZAJĄCYCH NA ŚWIETLICĘ TAKŻE PODCZAS ICH ODBIORU U WYCHOWAWCÓW.

PRZYPOMINAMY, ŻE W CELU DOKONANIA ODPISU NALEŻY ZGŁOSIĆ (TELEFONICZNIE 17 225 31 40)  NIEOBECNOŚĆ DZIECKA W SZKOLE  DO GODZ . 8.00.  ODPIS BĘDZIE NALICZANY OD DNIA ZGŁOSZENIA, O ILE NIEOBECNOŚĆ BĘDZIE NIE KRÓTSZA NIŻ TRZY DNI. NIE MA ODPISÓW JEDNODNIOWYCH I DWUDNIOWYCH).

DANE DO PRZELEWU:

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W ŁAŃCUCIE

NUMER KONTA: 45864211422014111490130003

TYTUŁEM: OPŁATA ZA OBIADY ZA MIESIĄC                                    2019 R. ZA…. ( NAZWISKO I IMIĘ DZIECKA)