WAŻNE INFORMACJE DLA RODZICÓW

Przypominamy, że w związku z epidemią COVID-19, na podstawie Regulaminu funkcjonowania SP1 w czasie pandemii obowiązuje bezwzględny zakaz wchodzenia i poruszania się po szkole osób postronnych, w tym Rodziców naszych uczniów z wyjątkiem rodziców/opiekunów klas I.
W celu odprowadzania i odbierania pierwszoklasistów rodzice mogą wejść wyłącznie do wyznaczonej przestrzeni przy wejściu głównym i tylko we wrześniu. Nie należy oczekiwać na dziecko na ławeczkach przy szatni. Wejście na wyznaczoną przestrzeń szkolną jest możliwe dopiero od dzwonka na przerwę. Obowiązują zasady reżimu sanitarnego (maseczki, dezynfekcja rąk).

Prosimy Rodziców o bezwzględne przestrzeganie zakazu wchodzenia na terenszkoły – do szatni oraz w celu robienia zakupów w sklepiku.

W godzinach porannych otwieramy dla uczniów drzwi od ul. Piłsudskiego, przez ganek oraz przez szatnię. Po godzinie 8.00 czynne jest tylko wejście główne (przez ganek).

Wszystkie sprawy prosimy załatwiać za pośrednictwem dziennika elektronicznego, mailowo lub telefonicznie. Osobisty kontakt z pracownikami szkoły jest możliwy wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu.